ZŠ Dolní Lomná

INFORMACE K PROVOZU ŠKOLY OD 12. 4.

Provoz ZŠ a MŠ (předškoláci) bude od 12. 4. OBNOVEN

Bližší informace se zpracovávají, rodičům budou doručeny mailem nejpozději v pátek 9. 4.

Uzavření provozu školy trvá do odvolání

Zápis do mateřské školy od 2. 5. do 16. 5.

Zápis do 1. třídy ZŠ od 1. do 30. dubna

Uzavření ZŠ a MŠ od 1. března

Provoz školy od 15. do 28. února

V návaznosti na opětovné vyhlášení nouzového stavu vládou ČR rozhodla vláda, že provoz škol zůstává ve stejném režimu jako dosud.

PROVOZ ŠKOLY

Vzhledem k opatřením vlády je provoz školy nadále ve stejném režimu. Děti MŠ a žáci 1. a 2. ročníku se vzdělávají prezenčně, žáci 3. až 5. ročníku distančně.

STRAVNÉ ÚNOR

Provoz školy do 22. ledna

Vážení rodiče,

Informuji Vás, že provoz škol a školských zařízení i nadále probíhá ve stejném režimu jako na začátku roku. Mateřská škola a žáci 1. a 2. ročníku se účastní prezenční výuky, žáci 3. až 5. ročníku se povinně vzdělávají distanční formou.

Výběr stravného leden

PROVOZ ŠKOLY DO KONCE ROKU

Výběr stravného prosinec

Uzavření provozu MŠ a ŠJ v době vánočních prázdnin

Prezenční výuka žáků 1. a 2. ročníku ZŠ od 18. 11. 2020

Od 18. 11. se vrací do školy žáci 1. a 2. ročníku. Od tohoto dne bude také v provozu školní družina a to v prodlouženém provozu, tedy od 6.30 do 7.00 a odpoledne od 11.10 do 16.00

Stanovení úplaty za předškolní vzdělávání

Uzavření provozu MŠ

Oznamuji Vám, že provoz MŠ je od 30. 10. 2020 dočasně uzavřen. Bližší informace obdržíte od pedagogických zaměstnanců obvyklým způsobem.

UZAVŘENÍ PROVOZU ZÁKLADNÍ ŠKOLY A ŠKOLNÍ DRUŽINY OD 14. 10. 2020

Bližší informace obdrží rodiče zítra během dopoledne prostřednictvím mailové pošty.

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU